ANTYWIRUS NOWEJ GENERACJI

FALCON PREVENT

POBIERZ BEZPŁATNY TRIAL
potrojna-przewaga

POTRÓJNA PRZEWAGA

Lepsza ochrona

Ochrona przeciwko zagrożeniami wszystkich typów, nie tylko malware. Nawet kiedy komputer nie jest połączony z internetem.

Lepsza wydajność

Dzięki działaniu w chmurze, niemal zerowe obciążenie obliczeniowe dla urządzenia końcowego.

Natychmiastowe działanie

Pełna funkcjonalność od razu po uruchomieniu. Bez czasochłonnych konfiguracji, bez aktualizowania sygnatur.

przewaga-innowacyjnosci

PRZEWAGA INNOWACYJNOŚCI

FALCON PREVENT: Nowy standard prewencji

Falcon Prevent jest unikatowym rozwiązaniem, które łączy w sobie najsilniejsze narzędzia do walki ze wszystkimi znanymi typami możliwych ataków. Skutecznie usuwa każdy znany malware, oraz te nieznane jeszcze robaki, na działanie których nie utworzono jeszcze szczepionki, jak również ataki nie związane z wykorzystaniem złośliwego oprogramowania.
Jak wskazuje nazwa, Prevent ma za zadanie zapobiec atakom z zewnątrz oraz nie dopuścić wrogich programów do wykonywania szkodliwych działań.

Wszystko to przy bardzo niskim wykorzystaniu zasobów komputera, dzięki przeniesieniu pracy aplikacji do chmury. Nie oznacza to, że użytkownik po odłączeniu od internetu pozostaje bez ochrony. Na komputerze jest instalowany agent w formie bardzo lekkiej aplikacji działającej w tle, która posiada wszystkie funkcjonalności systemu Crowdstrike Falcon Prevent.

Ochrona przed znanymi zagrożeniami

Oczywiste zagrożenia nie są dla Falcon Prevent niczym trudnym. Każdy znany malware jest usuwany bez śladu. Bez szans pozostają każdego rodzaju złośliwe oprogramowania.

Machine Learning

Sztuczna inteligencja Falcon Prevent uczy się zachowania użytkownika stacji roboczej tak, aby móc skutecznie wykrywać nietypowe sytuacje i eliminować zagrożenie, nawet to jeszcze do tej pory nieznane.

Rozpoznawanie oznak ataków

Falcon Prevent stale obserwując stan systemu oraz ruch sieciowy potrafi rozpoznać oznaki zagrożeń nie związanych z wykorzystaniem malware. Wszelkie ataki są natychmiast wykrywane i unieszkodliwiane.

Whitelisting oraz blackisting

Użytkownik ma możliwość dodania konkretnych procesów do czarnej lub białej listy, przez co ma całkowitą kontrolę nad operacjami wykonywanymi w tle oraz ruchem sieciowym.

Pełna wiedza o ataku

Falcon Prevent pokazuje cały proces ataku w formie osi czasu, aby umożliwić łatwe zrozumienie mechanizmu jaki ma miejsce i wybrać właściwą formę obrony.

pobierz-trial

Wypróbuj darmowy 15 – dniowy trial oprogramowania

FALCON PREVENT

kontakt

Dystrybutor oprogramowania:

Greeneris Sp. z o.o.

www.greeneris.com

ul.Górczewska 216

01-460 Warszawa, Polska

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami